Your SEO optimized title
Çağrı Merkezi: 444 3 558

Mağazalarımız

Parıltılı Dünyada Bir Deniz Macerası

 

Eğer pırlantaların, mücevherlerin ve değerli taşların büyülü dünyasına adım atmak isterseniz, Kaptan Kuyumculuk sizin için bir deniz macerası sunuyor. Adeta bir hazine avcısı gibi, size en güzel ve kaliteli takıları sunmak için yolculuğuna devam eden bu özel mağaza, zarafetin ve estetiğin izini sürmenize olanak tanıyor. İhtiyacınız olan tüm takı modellerinde, en yeni tarzlarda yüzlerce alternatif ürünü bir arada bulabileceğiniz mağazalarımız arasından size en yakın olanı aşağıdaki listeden bulabilirsiniz.

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
444 3 558

 

 

Kaptan® Kuyumculuk Kimdir?

 

Firmamız 1996 yılın da Kaptan® Döviz & Kuyumculuk olarak Samsun da kariyerine başladı. Yeniliklere ve ilklere imza atma misyonunu ilke edinen Kaptan® Döviz & Kuyumculuk , 2010 yılından itibaren, klasik mücevher sektörünün dışına çıkan modern tasarımları, kalitesi ve mükemmeliyetçi tavrı ile Kaptan® Mücevheratı , değerli Samsun halkına sundu. Bölgesinde lider , Türkiye de sayılı firmalar arasına girdi.

 

 

Kaptan® Kuyumculuk'a Neden Güvenmeliyim? 

 

İnternet üzerinden tüm ödemeler için global güvenlik sistemi olan 3D Security ve Iyziko Ödeme sistemini kullanıyoruz. Bu güvencelere rağmen kredi kartı kullanımına güvenmiyor ve kullanmıyor iseniz havale seçeneğimizde mevcuttur. Dilerseniz Samsun'da ve İstanbul'da bulunan büyük metre kareli mağazalarımızı ziyaret ederek siparişlerinizi mağazalarımızdan da verebilirsiniz. Mağazalarımızın listesi ve iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Kaptan® Kuyumculuk'a Neden Tercih Etmeliyim?

 

Kaptan® Kuyumculuk tüm çalışanları ile çözüm odaklı hizmet politikasını tam anlamıyla benimsemiş ve aile şirketi sıcaklığı ile bütünleştirip tüketicilere hizmet veren bir firmadır. Yüzlerce farklı tarzda altın, pırlanta, elmas takı çeşidini mağazalarında ve internet sitesi üzerinden tüm Türkiye’nin hizmetine açarak, üstünüzde hayalini kurduğunuz tasarımları sizlerle buluşturuyor.

 

 

Ürünlerinizi İnceleye bileceğimiz Bir Mağazanız Var Mı?

 

Kaptan® Kuyumculuk Samsun'da ve İstanbul'da büyük teşhir alanlı binlerce ürünü inceleyebileceğiniz Showroomları bulunmaktadır. Bu mağazalarımız AVM Merkezlerinde olup internet sitemiz üzerinde beğendiğiniz birçok ürünü inceleyebilirsiniz. Mağaza listesi ve iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Mağazalarınızda Tüm Ürünlerinizi Görebilir Miyim?

 

Sitemiz üzerinde binlerce ürün bulunmaktadır, tüm mağazalarımızda birbirinden farklı takıları ve aksesuar ürünlerini belirli dönemlerde değiştirerek sizlere sunmaktayız. Mağazalarımızda benzer renklerde, kalitede ve özelliklere muadil ürünlerle kıyaslama yaparak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

 

 

Altın ve Prlanta denince akla gelen her tarzda yüzlerce model ve aksesuar en uygun fiyatlar ile Kaptan® Kuyumculuk'da. Kaptan® Kuyumculuk'da Kolyeler, Yüzükler, Küpeler, Bileklikler, Düğün Takı Setleri, Hal Hallar ve Erkekler İçin Takı Modelleri gibi ihtiyacınız olabilecek tüm takı ve aksesuarları inceleyebilir ve ister online sipariş, isterseniz de mağazalarımızdan uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz. Kendi tarzınızı yaratırken Kaptan® Kuyumculuk sabit parçalardan oluşan takı setlerine bağlı kalmadan, kendiniz için hayalinizdeki takı aksesuarlarına, tamda ihtiyacınız olan parçalar ile kendiniz oluşturabilirsiniz.

Altın ve Pırlanta Takı Tarzları; Kaptan® Kuyumculuk yüzlerce takı modelleri arasında Kolyeler, Yüzükler, Küpeler, Bileklikler, Düğün Takı Setleri, Hal Hallar ve Erkekler İçin Takı Modelleri bulunmaktadır, dilediğiniz tarzda yüzlerce alternatif ürün arasından hayalinizdeki takılarınıza hemen uygun fiyatlar ve Kaptan® Kuyumculuk güvenceleri ile sahip olabilirsiniz.

 

%99,2’ye varan memnuniyet geri dönüşleri bizi daha iyisi için motive ediyor, işimizin her aşamasını "memnuniyetle” yapıyoruz.