Your SEO optimized title
Çağrı Merkezi: 444 3 558

Teslimat Süreci

 

Kaptan® Kuyumculuk, Siparişinizi ÜCRETSİZ ve SİGORTALI olarak gönderir.(Gönderimlerimiz Yurtiçi olup, Yurtdışı'na gönderim talepleriniz için sipariş vermeden önce lütfen bizimle iletişime geçiniz.)


Siparişiniz kargo firmasından size teslim edilene kadar Kaptan® Kuyumculuk sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

Siparişiniz stoklarımızda hazır ise 5-7 iş günü, tüm alyans ürünleri ve stokta hazır olmayan ürünler özel sipariş olarak üretilip 15 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Saat 14:00'a kadar verilen siparişler, ürün merkez stoklarımızda hazır ise aynı gün içinde kargoya verilir. Merkez stok durumunu öğrenmek için veya Samsuniçi aynı gün kurye teslimatı için, sipariş vermeden önce lütfen bizimle aşağıdaki telefon numaralarından veya e-Posta adresinden iletişime geçiniz.

 

Destek Hattı : 4443558
Mobil : 0 549 490 55 55
e-Posta : info@kaptankuyumcu.com.tr

 


 

Süreç

 

Sigorta kapsam koşulu açısından kurye paketi teslim ederken, poşetin hasar alıp almadığını kontrol ediniz. Kargo poşeti hasarlı ise tutanak tutturup kargoyu teslim almayınız.

Tüm gönderilerimiz HEDİYE PAKETİ olarak özel ambalajında ve ürüne özel kutu içerisinde gönderilmektedir.

▌Siparişlerinizdeki ürün(ler) stoklarımızda mevcut ise 5 - 7 iş günü içerisinde gönderimi gerçekleştirilecektir.
▌Özel üretim siparişlerinizin (Alyans vb) 10-15 iş günü içerisinde üretilip, üretim sonunda gönderimi gerçekleştirilecektir.
▌Özel olarak üretilen siparişlerinizde, gerçekleştirilen üretim sonucunda -+%10 Gramaj Farkı doğabilmekte olup, olası daha yüksek oranlarda fiyat farkı talep/iade edilebilmektedir.
▌Ürünleri iade etmek veya değiştirmek için lütfen "İADE ve DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ" nü inceleyiniz.
▌ HAVALE veya EFT ile yapılan siparişlerde, sipariş tutarı 3 iş günü içerisinde ödeme seçeneklerinde bulunan Kaptan® Kuyumculuk Perakende hesaplarına gönderilmez ise siparişleriniz 3 iş günü sonunda iptal edilmiş sayılacaktır.